קורס עזרה ראשונה למדריכי ספורט

עזרה ראשונה היא כבר מזמן לא מסתכם רק בתחבושת צבאית ובקבוק יוד. היום מגיש עזרה ראשונה יכול להגיע לרמה מקצועית שתאפשר לו להציל חיים ממש בעזרת ציוד רפואי מתקדם או עזרים רפואיים נוחים ושימושיים שתוכננו במיוחד לטיפול בשטח. היעד של מתן עזרה ראשונה אינו רק הצלת חיים אלא לעתים טיפול בפציעות שונות כמו כוויות, חתכים,שברים, נקעים ועוד. לכן כדאי להצטייד בכל מה שנחוץ לצורך זה להכין את מקום העבודה או את ביתנו לכל תרחיש. כיום יש לא מעט פתרונות בשוק העושקים בנושא ציוד רפואי והצלת חיים. ברצוננו לציין כאן חנות ציוד רפואי במחירים זולים ואיכות גבוהה, שיכולה להציע לכם קשת רחבה של עזרים , חומרים ומכשירים רפואיים – היא חנות שכדאי להצטייד בה. שירות ברמה ואיכות המוצרים ברמה גבוהה מובטחים.

הגשת עזרה ראשונה.

בחיי היומיום אנחנו נתקלים בלא מעט מקרים שבהם אנשים היו צריכים להגיש עזרה ראשונה בגלל קשיי הגעה וגישה של צוותים רפואיים, או במצבים בהם יש בשטח יותר מדי נפגעים ואמבולנס אחד לא יכול לטפל בכולם בו זמנית וכמובן לא יכול לפנות את כולם. לפעמים שאלת הזמן שעובר עד לקבלת עזרה המקצועית יכולה להיות קריטית לא רק להצלת חיים אלא גם למניעת נזקים בלתי הפיכים כמו זיהום שמתפשט במקרה של כוויה או פציעה שגורמת לאיבוד דם ועוד. שלא לדבר על הצלת חיים באמצעות ביצוע החייאה במקרה של דום לב, שימוש בדפיברילטור, הנשמת המטופל ועוד.

איפה אפשר ללמוד עזרה ראשונה?

מי שרוצה ללמוד כיצד לטפל ולהגיש עזרה ראשונה, להכיר את הציוד הרפואי לסוגיו, להבין איך משתמשים בציוד הרפואי ולהציל חיים יכול לקבל ידע ברמות שונות בקורס עזרה ראשונה, והיום ניתן ללמוד קורס עזרה ראשונה בצורה מתוקשבת (אונליין) בלי לצאת מהבית. חלק מהקורסים מיועד לקהל הרחב וחלקו האחר ייעודי לאנשים בעלי מקצוע במקומות מועדים לפורענות או מקומות עבודה המחויבים להחזיר צוות עזרה ראשונה על פי החוק. ישנם מקצועות שבהם ע"מ לקבל תוקף לתעודה ישנה חובה לעבור קורס עזרה ראשונה ורענונים מאת לעת. לדוגמה – קורס עזרה ראשונה למדריכי ספורט. קורס כזה יכול לעזור מאוד למי שמדריך אנשים שעובדים עם מכשירים ומתקנים ויכולים להיפצע במהלך האימון, שלא לדבר על דום לב עקב מאמץ גופני מוגבר והתקף פתאומי. לצערנו מקרים כאלה מתרחשים כל הזמן.

 

איך לבחור את הגוף המכשיר?

קורסים טובים לעזרה ראשונה אונליין או קורסים פרונטליים אפשר למצוא בארגון כמו מדיסקופ שבו התאגדו אנשים שעזרה ראשונה והצלת חיים הן התחום העיקרי שבו הם עוסקים. הם מדריכים אנשים בשאיפה להגיע למצב שכמה שיותר אנשים יוכשרו להציל חיים כבר בשטח, הרבה לפני שמגיעים הצוותים הרפואיים. תוכלו ללמוד את כל מה שנחוץ לכם במצבים שונים: להבין את זירת האירוע בצורה נכונה, לזהות מצבי חירום רפואיים, להעריך את מצב הנפגעים ולהגיש עזרה מקצועית במקום. לעתים קרובות פעולות אלה מסוגלות להציל חיים.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מה היא מחלת הויטיליגו?

      ויטיליגו היא מחלה המופיעה אצל אחוז קטן יחסית מהאוכלוסייה, אך מדובר על מחלה שכדאי להכיר. מחקרים מראים כי המחלה הזאת מופיעה אצל

קרא עוד »

קבלת דבר במרמה

קבלת דבר במרמה קבועה בפרק י"א לחוק העונשין ומעוגנת בסעיף 415 לחוק העונשין. העבירה מייחסת למבצע העבירה קבלת דבר באמצעות מעשה מרמה. לשם גיבוש יסודות

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו