חנויות להשכרה

חנויות להשכרה הן חלק בלתי נפרד מעולם הנדל“ן. למעשה, אם מחלקים את עולם הנדל“ן לשתי קבוצות עיקריות אפשר לומר כי בשונה מהשכרה של בתים פרטיים, וילות ודירות בבנייני מגורים הנכנסים תחת נדל“ן למגזר הפרטי, חנויות להשכרה בקבוצת הנדל“ן העסקי יחד עם מסעדות להשכרה ומשרדים להשכרה. בפוסט הבא נציג בפניכם כמה מהקריטריונים החשובים לבחירת חנות להשכרה.

 

לוקיישן

הדבר הראשון והחשוב ביותר בהיותכם בוחרים חנות להשכרה הוא להבין איפה אתם רוצים שהחנות תהיה ממוקמת. האם אתם רוצים שהחנות תהיה במרכז הארץ בערים כמו גבעתיים, תל אביב, רמת גן והסביבה, בצפון באזור חיפה או הקריות או אולי בכלל בדרום בערים כמו אשדוד, אשקלון או באר שבע.

 

באיזה רחוב או אזור תרצו שהחנות תמוקם?

לאחר שהבנתם באיזו עיר אתם רוצים למקם את החנות שלכם בהתאם לאזור המגורים שלכם ולרמת הנגישות לתחבורה ציבורית וחניה זמינה, כדאי גם לחשוב על מיקום יותר ספציפי כמו באיזה רחוב או האם מדובר בכלל בחנות שתהיה בתוך מרכז מסחרי או קניון. אחת הדרכים לדעת מה המיקום שמתאים לחנות שלנו הוא בהתאם למוצרים או השירותים שאנו מציעים משום שעלינו לחשוב גם על קהל היעד. לצורך הדוגמא, אם אנחנו מוכרים מוצרי טקסטיל לבית כמו מפות, מצעים ומגבות, ודאי נרצה שלחנות יהיה מיקום מרכזי, אך אם מדובר בחנות המיועדת לצורך משרד תיירות למשל, חובה שהמיקום יתאים להולכי רגל שהם גם תיירים ומגיעים לאזור.

 

שכירות, אחזקה ושירותים נלווים

כמובן שחשוב לדעת שהמיקום של החנות משפיע על מחיר השכירות, שכן ההבדל בין מיקום מבוקש לבין מיקום פחות מבוקש עומד על עשרות אחוזים במחיר. לפני שאתם משכירים חנות, עליכם להבין גם איזה גודל של חנות אתם מחפשים, אילו שירותים אתם צריכים בתוך החנות ומה עלות ההשכרה כוללת כמו למשל שירותי חשמל, מים, מטבחון במידת הצורך, שירותים ללקוחות, מעלית, ניקיון ועוד.

 

לפני שסוגרים על חנות, מומלץ מאוד שיהיה חוזה ובו כל הפרטים מאוגדים בצורה מסודרת וחתומים על פי חוק בין שני הצדדים.

לאתר לחצו כאן

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

קבלת דבר במרמה

קבלת דבר במרמה קבועה בפרק י"א לחוק העונשין ומעוגנת בסעיף 415 לחוק העונשין. העבירה מייחסת למבצע העבירה קבלת דבר באמצעות מעשה מרמה. לשם גיבוש יסודות

קרא עוד »

איך להתמצא בחנות סקס?

בור מי שאינו מנוסה בנושא, חנות סקס עלולה להיות תופעה בעלת אפקט להציף קצת, בפעם הראשונה. חשוב לזכור כמובן שבסך הכל מדובר על מרחב מרגש

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו