רשימת 3 סרטים שכדאי לכם להכיר

אלפי סרטים יוצאים מדי שנה לאקרנים, אולם מעטים מצליחים להיחרט בזיכרון. אם אתם בדיוק מחפשים סרט מצוין, זו ההזדמנות להכיר את שלושת הסרטים הטובים ביותר שנעשו בשנים האחרונות – והם בגדר צפיית חובה.

הסרטים שכדאי לכם להכיר: לגזור ולשמור

אפס ביחסי אנוש

אחד הסרטים הטובים ביותר שנעשו בשנים האחרונות בישראל הוא אפס ביחסי אנוש. מדובר בסרט בו מככבות נלי תגר ודאנה איבגי אשר משחקות חיילות במשרד השלישות. הסרט שזור בהומור אך גם ברגעים לא פשוטים (בסרט לדוגמא אחת החיילות מתאבדת) אולם הוא מגלם את תמצית הישראליות – בסיס ישראלי צבאי, כולל מפקדים מנותקים וחיילות שרק רוצות שהשירות יסתיים. הסרט זמין בשירות ה VOD כמו גם באתר סדרות, והוא ללא ספק יעביר לכם ערב מלא בהומור והנאה.

freepik

גלדיאטור

הסרט גלדיאטור בכיכובו של ראסל קרואו נחשב מזה שנים רבות לאחד משוברי הקופות הגדולים ביותר של הקולנוע המודרני, ולא בכדי. הסרט מספר את סיפורם של הגלדיאטורים אשר נלחמו האחד בשני ברומא העתיקה, והוא משלב בין אקשן לדרמה סוחפת דמעות. ביחד עם ראסל קרואו משחק גם חואקין פיניקס, אחד השחקנים הגדולים של דורנו. למרות שהסרט צולם כבר לפני עשור, הוא עדיין עושה את העבודה הן מבחינת החזותיות שלו והן מבחינת פס הקול הבלתי נשכח.

השטן לובשת פראדה

סרט מומלץ בעבור ערב בנות קליל ואופנתי הוא ללא ספק השטן לובשת פראדה, אשר מבוסס על ספר רב מכר אותו כתבה המזכירה של אנה ווינטור, עורכת העל של מגזין האופנה המצליח והמשפיע בעולם ווג. עלילת הסרט עוקבת אחרי אירועים מוזרים ולא פשוטים אותה עוברת המזכירה בעבור העורכת שלה אותה מגלמת שחקנית זוכת הפרסים מריל סטריפ. מדובר בסרט בנות קלאסי אשר משלב לא רק תצוגת משחק מצוינת אלא כמה מהלוקים האייקונים ביותר של עולם האופנה, כולל מעצבים מהשורה הראשונה כמו פראדה, ג'וצי ושאנל. לערב בנות, כל שצריך הוא לארגן מספר כוסות של יין, גלידה ולהקרין את הסרט – השטן לובשת פראדה, בניחוח ניו יורקי מובהק.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

קבלת דבר במרמה

קבלת דבר במרמה קבועה בפרק י"א לחוק העונשין ומעוגנת בסעיף 415 לחוק העונשין. העבירה מייחסת למבצע העבירה קבלת דבר באמצעות מעשה מרמה. לשם גיבוש יסודות

קרא עוד »

איך להתמצא בחנות סקס?

בור מי שאינו מנוסה בנושא, חנות סקס עלולה להיות תופעה בעלת אפקט להציף קצת, בפעם הראשונה. חשוב לזכור כמובן שבסך הכל מדובר על מרחב מרגש

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו